В Україні набуває розповсюдження новий сорт часнику озимого Айдер

 

Шановні партнери, Зеновію Деонизовичу і Світлано Миколаївно! Вітаємо Вас із завершенням реєстрації часнику озимого сорту Айдер. Приємно усвідомлювати, що наша спільна, кропітка і плідна співпраця впродовж трьох років завершилася успіхом. Дякуємо за Вашу школу, за Ваші знання, а також за ті високі вимоги до технологій і стандартів, які Ви виставляли на кожному етапі роботи. Завдяки високому рівню злагодженості роботи ми разом досягли великої мети – створення першого власного сорту часнику, що відповідає сучасним критеріям українських споживачів і вимогам ринку країн ЄС. Сподіваємося, що наші досягнення стануть впевненими кроками вперед у розвитку українського часниківництва.

 

З повагою, колектив Інституту Часниківництва™

 

 

 

 

В Україні 10 березня 2021 року зареєстровано новий сорт часнику Айдер, власниками якого є автори сорту Сич З.Д. (селекціонер і експерт з насінництва України, доктор сільськогосподарських наук, професор Білоцерківського НАУ), Мереженюк В.А. (засновник Інституту Часниківництва™), Кубрак С.М. (кандидат сільськогосподарських наук, асистент кафедри генетики, селекції і насінництва сільськогосподарських культур Білоцерківського НАУ).

 

Одним із економічних критеріїв, за яким проводили добір вихідного матеріалу для створення нового сорту, була можливість його популяції формувати врожайність високоякісної товарної продукції понад 10-12 т/га, що відповідає світовим показникам урожайності. Висока продуктивність обумовлена тим, що сорт Айдер є низькорослим, завдяки чому витримує більшу густоту та легко набирає масу цибулини понад 50 г.

 

   

 

Сорт має високі оцінки споживчих характеристик і вже встиг позитивно зарекомендувати себе як в Україні, так і за її межами. Враховуючи те, що споживачі ринку ЄС віддають перевагу менш гострим і пекучим смаковим характеристикам часнику, новий сорт формувався з толерантною пекучістю, що відповідає смакам європейських споживачів.

 

На сьогоднішній день сорт Айдер пройшов тестування на консервних і м’ясопереробних заводах, а також у торгівельних мережах. У 2020 році проведені перші пробні поставки нового сорту в країни ЄС, зокрема, в Литву. Європейські партнери залишились задоволеними якістю продукції, як з точки зору органолептичних властивостей, так і агротехнологічних показників - врожайності, стійкості проти хвороб і шкідників.

 

У даний час ведуться перемовини з литовськими партнерами на предмет придбання франшизи з вирощування сертифікованого насіннєвого матеріалу часнику.

 

Варто відзначити, що на сьогоднішній день Інститут Часниківництва™ на чолі з провідним селекціонером Сичем З.Д. продовжує апробацію нових сортів часнику, виходячи з вимог ринкових критеріїв. Зокрема, розпочалася реєстрація сорту Золочівський замок. Крім цього, компанія має чотири ліцензійних договори з науковими установами на розмноження сортів часнику української селекції, затребуваних на ринку - Дюшес, Лідер, Мереф'янський білий і Лідія. 

 

Інститут Часниківництва™ запрошує українських аграріїв долучитись до співпраці з компанією на умовах франшизи. Бізнесова філософія нашого розвитку полягає у тому, що ми активно розширюємо нашу мережу збуту і вважаємо, що франшиза є найефективнішим інструментом для організації українського часниківництва як бізнесу та індустрії. Ми запрошуємо до співпраці всіх, хто хоче разом з нами вирощувати сертифікований насіннєвий матеріал часнику, активізувати доступ до світових ринків і сприяти розвитку українського часниківництва.

 

Франшиза охоплює три пакети часниківництва: вирощування високоякісного садивного матеріалу, вирощування товарної продукції і виробництво продуктів переробки.

 

Придбання франшизи дає можливість: швидкого старту власного бізнесу під єдиним брендом, високих результатів і ефективності, починаючи з першого року роботи, освоєння передових розробок на кожному етапі виробництва, а також консолідації потужностей для формування великих замовлень в єдиному стандарті.

 

Наша стратегія – «організація в Україні центру світової індустрії часниківництва», - як зазначає Вадим Мереженюк.

 

З пакетами франшиз детальніше можна ознайомитись на сайті Інституту Часниківництва™.

 
 
Швидке замовлення:
*
*

*
Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: