Компанія "Артель Агро" прийняла участь в Агрохімічному форумі на виставці "АгроВесна 2021"

 

Компанія «Артель Агро» стала учасником Агрохімічного форуму, який відбувся 17 лютого на базі виставки «АгроВесна 2021» у м. Київ. Подія, за традицією, об’єднала представників плодоовочевої, зернової галузей та інших представників як вітчизняних, так і зарубіжних підприємств.

 

Керівник ТОВ «Артель Агро» Вадим Мереженюк у своїй доповіді «Часниківництво як бізнес. Франшиза як спосіб входження в ринок» розкрив актуальні проблеми часниківництва України, а також запропонував ефективний метод їх вирішення.

 

«Брак досвіду в технологіях часниківництва – є однією з першопричин дефіциту якісної продукції українського виробництва», - відмітив Вадим Мереженюк.

 

Також він зазначив, що через низьку якість насіннєвого матеріалу часнику і недотримання технології передпродажної підготовки часнику більшість підприємств неспроможні виконати умови поставок продукції і, як наслідок, втрачають клієнтів.

 

Враховуючи досвід понад 15 років роботи, експерти компанії ТОВ «Артель Агро» прийшли до висновку, що на сьогоднішній день франшиза являється найефективнішим інструментом подолання вище названих проблем. Завдяки перевіреним технологіям і знанням, якими володіє компанія, аграрії можуть уникнути більшості помилок при входженні в ринок, тим самим з максимальною ефективністю скористатися закумульованим успішним досвідом і отримати необхідні для реалізації обсяги продукції в єдиному стандарті якості.

 

«Ми впевнені, що франшиза являється головним інструментом, завдяки якому зростаюча партнерська мережа професіоналів буде мати синергетичний ефект і ми неодмінно досягнемо найвищих результатів», - підкреслив Вадим Мереженюк.

 

Наразі існує 3 основних пакети франшизи: «Вирощування насіннєвого матеріалу часнику», «Вирощування товарного часнику», «Переробка часнику».

 

 

Примітка: Інститут Часниківництва™ - торговельна марка, зареєстрована в Україні компанією ТОВ «Артель Агро».

 

Також дивіться інтерв’ю Вадима Мереженюка у МедіаHub у рамках виставки «АгроВесна 2021» за посиланням.

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Швидке замовлення:
*
*

*
Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: