Про нас

Експерт - це людина, яка зробила всі можливі помилки в дуже вузькій спеціальності.

Нільс Бор

 

ТОВ "Артель Агро" - українська компанія, яка успішно зарекомендувала себе в якості експерта з питань селекції, вирощування та переробки часнику. У нас можливо придбати не тільки товарний часник і продукти його переробки, а й сертифікований посадковий матеріал. Також ми надаємо повний цикл послуг з посадки, збору, переробки і передпродажної підготовки часнику. Реалізуємо спеціалізовану техніку для проведення посадочно-збиральних робіт і переробки сировини. Здійснюємо супровід проектів з вирощування та переробки часнику.

 

Компанія має 4 ліцензійних договори на сорти часнику української селекції, затребуваних на ринку і що відповідають необхідним критеріям покупців, такі як: "Дюшес", "Лідер", "Мереф'янський білий" і "Лідія". Також спільно з провідним селекціонером України Сичем З.Д. ми виводимо і реєструємо сорти часнику власної селекції, які задовольняють потреби ринку за різними показниками. Вже проходять процедуру реєстрації сорти «Айдер» та «Золочівський замок». В даний час робоча колекція налічує 12 сортів часнику. Всі вони проходять випробування на стабільність сортових ознак.

 

Основна мета ТОВ «Артель Агро» - забезпечення не тільки вітчизняного ринку якісною продукцією, а й стимулювання попиту на часник українського виробництва на світовому ринку. У зв'язку з цим нами зареєстрована ТМ «Інститут Часниківництва», під якою на умовах франшизи ми надаємо технології вирощування, переробки часнику і виробництва сертифікованого садивного матеріалу. Одна з проміжних цілей спільної роботи з нашими партнерами під єдиним брендом - це задовільнення попиту в реалізації часнику українського виробництва і продуктів його переробки в обсязі 2 500 тонн на рік.

 

На сьогоднішній день ми співпрацюємо з торговими мережами, з консервними заводами, з м'ясопереробними комбінатами та іншими підприємствами харчової промисловості та торгівлі України і зарубіжними партнерами.

 

Ми високо цінуємо надійні партнерські відносини і готові до компромісних рішень у співпраці, за винятком будь-яких питань, пов'язаних з втратою якості готового продукту і порушенням технології виробництва. Для нас важливо підтримувати статус надійного виробника, постачальника і партнера. Тому ми завжди розглядаємо тільки пропозиції, спрямовані на об'єднання наших спільних інтересів та цінностей, з отриманням синергетичного ефекту.

 

Дякуємо Вам за приділену увагу до компанії «Артель Агро» і розраховуємо на майбутню співпрацю. Бажаємо Вашому бізнесу успіхів і процвітання!

 

З повагою, колектив ТОВ «Артель Агро»

 
 
Швидке замовлення:
*
*

*
Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: